Коробочка-конверт для грошей подарункова.
Цікава незвичайна подарункова коробочка-конверт для дарування грошей принесе незабутні враження Вашим близьким.
Гарний настрій і позитивні емоції гарантовані!
Коробочка-конверт уже зібрана і склеєна.
Після вишивання внутрішня сторона кришки закривається самоклеючою плівкою.
Плівка рівно наклеюється і потім обережно обрізається по контуру кришки гострим канцелярським ножем.
Виготовленна з шліфованої фанери першого сорту.
Розмір 172*92*22мм. Довжина стрічки 30см.
Коробочка зібрана і склеєна. У комплекті додається самоклеюча плівка для оформлення внутрішньої сторони кришки після вишивання.
Бажаємо гарних і незабутніх свят!
Цікава незвичайна подарункова коробочка-конверт для дарування грошей принесе незабутні враження Вашим близьким.
Гарний настрій і позитивні емоції гарантовані!
Коробочка-конверт уже зібрана і склеєна.
Після вишивання внутрішня сторона кришки закривається самоклеючою плівкою.
Плівка рівно наклеюється і потім обережно обрізається по контуру кришки гострим канцелярським ножем.
Виготовленна з шліфованої фанери першого сорту.
Розмір 172*92*22мм. Довжина стрічки 30см.
Коробочка зібрана і склеєна. У комплекті додається самоклеюча плівка для оформлення внутрішньої сторони кришки після вишивання.
Бажаємо гарних і незабутніх свят!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Virena |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 96 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 26 мм |
| Глубина | 176 мм |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 195 ₴










